دانلود آهنگ جدید طالبان از مردم افغانستان خواست انتخابات را تحریم کنند

طالبان از مردم افغانستان خواست که انتخابات پارلمانی پیش رو را تحریم کنند.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، گروه طالبان در بیانیه‌ای از مردم افغانستان خواست که انتخابات پیش رو را که قرار است در ۲۰ اکتبر(۲۸ مهر) برگزار شود، تحریم کنند.
ذبیح‌الله مجاهد، سخنگوی طالبان گفت: آمریکا از این انتخابات تنها برای مشروع سازی حضور و حاکمیتش استفاده می‌کند. مردم باید این انتخابات را تحریم کنند تا آنها با اهداف کثیفشان به نتیجه نرسند.
این بیانیه در حالی منتشر شد که تنها کمتر از دو هفته به برگزاری انتخابات باقی مانده است و در این میان طالبان و داعش حملات خود را در سراسر افغانستان افزایش داده‌اند.
مجاهد گفت: تنها راه برای حل بحران پیش روی افغانستان خروج کامل نیروهای خارجی و اشغال‌گر و حفظ حاکمیت اسلامی است.
همچنین زلمای خلیل‌زاد که به عنوان نماینده ویژه صلح افغانستان انتخاب شده است با اشرف غنی، رئیس جمهور افغانستان برای دستیابی به راه‌های پیشبرد مذاکرات صلح با طالبان دیدار و گفت و گو کرد.
خلیل‌زاد اعلام کرد: صلح یک روند مقدس است و دولت آمریکا، مردم افغانستان و دولت این کشور در این روند متحد هستند.
خلیل‌زاد که سفیر پیشین آمریکا در افغانستان و عراق بوده و اصالتا افغانستانی است،‌در ماه سپتامبر به تیم وزارت خارجه آمریکا پیوست. قرار است او سفرهایی به پاکستان، امارات، عربستان سعودی و قطر داشته باشد.
وی به دنبال کشاندن طالبان به میز مذاکره است، اما طالبان که به تازگی حملات خود را افزایش داده، بارها پیشنهادها برای برگزاری مذاکرات صلح با طرف افغانستانی را رد کرده و همچنین از هرگونه حمایت از انتخابات خودداری کرده است.